RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Fall in love (1)

13. září 2013 v 20:56 |  Fall in love

  • toho meme pořádá Stormy
První "pár", který jsem si vybrala je Luce, Daniel a Cam.
Ano, vidíte dobře, jsou to tři lidé, mohli bysme říct, že jde o něco jako "milostný trojúhelník"
Nejprve odpovím na pár otázek ohledně knihy:
  • Autor: Lauren Kate
  • Název knihy: Pád (první kniha ze série "Andělé")
  • Pár, který mě nejvíc zaujal: No určitě Luce a Daniel, ale dnes započítám i Cama, aby nestál stranou
  • O jaký typ lásky jde: To jsem si docela naběhla, když jsem řekla kamarádce, že se nemusí bát, že bych něco vyzradila (pro ty, kdo knhu četli, je teprve u seznamování s Arriane i po pár dnech, co to čte)
  • A o jaký že typ lásky jde?
U Luce a Daniela je to osudová láska. Pořád dokola se do sebe zamilovávají, ale každých 17 let Luce zemře kvůli kletbě, která je na oba uvalená. A Daniel je bohužel vždy u toho. Tentokrát mají už ale poslední šanci. Luce nebyla ve svém současném životě pokřtěna a tak se nemůže později znovu narodit.
U Luce a Cama je to jednodušší. Camovi se Luce líbí, jenže Cam je ten "zlý", aby bylo jasno a z části chce Luce jen, aby oslabil Daniela.
Tento pár jsem si vybrala, protože jsem v pondělí dávala článek "Sladká políbení" právě na Luce a Daniela. Tak jsem si řekla, že by to mohlo být pěkné shrnutí.
A můj názor? Opravdu to někoho zajímá? No dobře, napíšu ho i tak. :D
Takže teď si zahraju na hlavní hrdinku Luce. To bude zajímavé..
Přišla bych do školy a měla bych na výběr. Buď úžesného černovlasého zelenookého Cama, který se ke mě chová hezky a chce mi se vším ochotně pomoct nebo Daniel, co na mě ukáže prostředníček když se na něj jen podívám? No.. Pravda, s mým vkusem pro tmavovlasé bych šla hned po Camovi, ale něco by mě podivně táhlo k Danielovi (aby bylo jasno tak ne proto, že by mě k němu táhla osudová láska, ani ne proto, že by měl krásné fialové oči), ale protože by mě zajímalo, proč je na mě kluk, kterýho ani neznám jen tak zlej? .. jsem od přírody zvědavý tvor a nesnáším nic nedořešeného.
Ovšem když bych zjistila, že ten hodný je opravdu Daniel a Cam se snaží, já vlastně ani nevím o co, z knihy to nebylo moc poznat.
Každopádně nejdřív bych byla zakoukaná do hodného černovlasého Cama, ale jak by se karta obrátila, radši bych stála při Danielovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama