RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Knižní řetězovka (5)

26. září 2013 v 21:08 |  Knižní řetězovka
Ahoj, tak jsem tu opět s dalším dílem dlouhé řetězovky. Kdo tenhle úžasný seznam otázek vymyslel, to si můžete najít u prvního dílu.
PS: Jsem ráda, že dneska nemusím psát nic těžšího, protože mám za sebou dlouhý den a dlouhé učení na velký test.

41. Oblíbená filmová adaptace?
Harry Potter, Narnie a Stmívání :)
42. Adaptace, která tě totálně zklamala?
Nádherné bytosti. Líbilo se mi to, ale čekala jsem od toho víc. :/
43. Jak často čteš spoilery?
Spoilery? Nesnáším spoilery, všechno napínavé si chci přečíst sama. Spoilery čtu leda na knihy, které už mám sama přečtené.
44. Nejvíc peněz, které jsi naráz utratila v knihkupectví?
Ježíš to už si nepamatuju, já chodím do knihovny a někdy zavítám i do Levných knih, kde jsem naposledy utratila 180 Kč :D
45. Jak často knihu před čtením prolistuješ?
Vždy se musím podívat, kolik má stránek, kapitol, jak tenké jsou stránky a jak veliké je písmo. Někdy si přečtu jednu, dvě věty z konce. Stejně to vždycky zase zapomenu. :D
46. Důvod, kvůli kterému bys knihu v polovině vzdala?
No, já ani nevím, pokouším se dočíst každou knihu do konce. Důvodem nedočíst ji ale může být nedostatek času. To potom odevzdávám rozečtené knihy s tím, že si je někdy brzy zase půjčím a dočtu nebo přečtu odznova a tentokrát celou. Kdyby mě kniha ale nebavila a byla by nějak extra tlustá, příběh by byl podle mého názoru psaný opravdu nečtivě a nepoutavě, asi bych nás obě taky asi netrápila a smutně knihu odevzdala.
47. Máš ráda, když jsou knihy uspořádané?
Mám. Opravdu myslím, že byste se mnou souhlasili, že je lepší mít knihy pěkně seřazené v poličce než aby se válely po zemi nebo na stole a ještě by na nich ležela nějaká plesnivá švěstka nebo by na ně padaly zvadlé květy kopretin a pampelišek. :D
48. Máš ve zvyku knihy spíš hromadit, nebo je po přečtení posouváš dál?
Knihy po přečtení posouvám zpátky do knihovny. Doma na mě bohužel nemám místo, ale jednou bych chtěla mít krásnou knihovničku s knihami. :)
49. Jsou knihy, kterým se vyhýbáš?
Dobrovolně nečtu povinnou četbu. Chtěla bych, myslím, že mnohá díla slavných autorů jsou zajímavá, jinak by je neproslavily. Dále se obloukem vyhýbám válečným románům.
50. Kniha, která tě rozesmála?
Tak to je podpásovka. Mě rozesměje každá knížka, kterou čtu. Alespoň v jednom úseku je každá kniha vtipná. Co si ale nejvíc vzpomínám, hodně mě rozesmála kniha Percy Jackson: Moře nestvůr (konkrétně část s morčetem, pro ty, kdo četli ;)

Padesátou otázkou se s vámi loučím, snad jste se alespoň u jedné otázky pobavili, rozesmáli (doufám, že vás nic nerozčílilo, to by mě mrzelo). Pro dnešek Ahoj :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pampeliška Pampeliška | 27. září 2013 v 14:30 | Reagovat

Až na ty pampelišky a kopretiny... :D :D

2 Kopretina Kopretina | 27. září 2013 v 15:32 | Reagovat

Jo! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama