RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Trailer Thursday (1)

19. září 2013 v 18:52 |  Trailer Thursday
Ahoj :)
Nad dnešním Trailer Thursday jsem přemýšlela.. "Mám dát trailer na zfilmovanou knihu, kterou jsem už četla, nebo kterou chci číst?" Nakonec jsem se rozhodla, že dám trailer na Hostitele, kterého teď začnu číst. :) Kdo z vás už četl knihu, viděl film, nebo obojí? :) A líbilo se vám to?

Melanie Stryderová se odmítá vzdát.
Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se pro tyto mimozemšťany mění na pouhé hostitelské tělo; jejich mozek ovládne vetřelec, ale tělo zůstává netknuté a zdánlivě beze změny pokračuje v předchozím životě. Obětí mimozemšťanů se rychle stane drtivá většina lidstva.
Když vetřelci dopadnou i Melanii, jednu z hrstky přežívajících "divokých" lidí, dívka vůbec nepochybuje, že nastal její konec. "Poutnice" - její vetřelecká "duše" - která teď ovládla Melaniino tělo, dostala předem varování před problémy existence v člověku: změť pronikavých emocí, příliš mnoho smyslů, vypjatě živé vzpomínky. S jednou potíží však Poutnice nepočítá: předchozí obyvatelka těla se odmítá vzdát vlády nad svou myslí, i když tělo jí už nepatří.
Poutnice bádá v Melaniiných myšlenkách a doufá, že objeví příčinu nezdolného lidského vzdoru. Místo toho Melanie naopak zaplní mysl Poutnice vzpomínkami a podobou milovaného muže - Jareda, který se dosud někde skrývá před vetřelci. A jelikož Poutnice se nemůže oddělit od Melaniiny tělesné touhy, sama začne prahnout po muži, jehož má odhalit. Když vnější okolnosti přinutí Poutnici a Melanii, aby uzavřely nedobrovolné spojenectví, vydají se spolu na nebezpečnou a nejistou pouť za mužem, kterého obě milují.


Dneska nebo zítra začnu tuhle knížku číst. Jsem na ni opravdu hodně zvědavá. Je to zase něco jiného než samý upíři, vlkodlaci. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kopretina Kopretina | 19. září 2013 v 18:55 | Reagovat

Doufám, že dneska :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama