RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Waiting on Wednesday (3)

11. září 2013 v 21:18 |  Waiting on Wednesday
Hola, dnes bych se opět chtěla podělit o další knihu z mého povědomého seznamu, knihu, která by mi udělila tu nesmírnou čest, abych si ji mohla vzít do ruky a odzačátku do konce přečíst :D

Prokletý maturiťák

Stephenie Meyer, Meg Cabot, Kim Harrison, Lauren Myracle, Jaffe Michele

Když se holka chystá na maturitní ples, je s tím pokaždé spousta starostí. Musí sehnat šaty a boty, aby byla co nejhezčí nebo aspoň co nejoriginálnější. Musí zajít ke kadeřníkovi a vymyslet parádní účes. A nakonec je nutné sehnat to, s čím je obvykle největší problém - správného kluka. Ono totiž nejde být hvězdou plesu, když má člověk vedle sebe toho největšího losera z celé školy!
Ne, na tak důležitou událost, jako je maturiťák, je nutné si obstarat přinejmenším slušný doprovod. Ten kluk nemusí být nutně nejkrásnější, ale měl by být aspoň zajímavý a zábavný. A pochopitelně se vám musí vyrovnat vlastnostmi a schopnostmi, abyste vytvořili správný pár - protože o to přece jde, že ano?
To poslední platí zejména pro případ, že máte nadpřirozené schopnosti jako Mary. Nebo když toužíte po někom, kdo vás pořád tak nějak přehlíží, a proto si musíte pomoci kouzly. Nikdo nechce dopadnout jako Madison, která zvolila špatně, zaplatila za to životem a teď se snaží uniknout temné magii svého tanečníka... Zkrátka a dobře, najít správného partnera je démonicky těžké, ale naprosto nezbytné, protože v opačném případě vás čeká... prokletý maturiťák!

Tuhle knihu bych si chtěla přečíst už jen proto, že ji napsal kolektiv těch...smím si tvrdit nejlepších spisovatelek. No, místo "nejlepších", by bylo asi přesnější nejznámějších a nejčtenějších. :) .. i když to je asi trochu to samé že? :D Myslím, že kdyby se k nim připojila J. K. Rowlingová (autorka série knih Harry Potter), bylo by to dokonalé, každopádně se na čtení této knihy moc těším :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama