RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Sladká políbení (4)

28. října 2013 v 12:00 |  Sladká políbení

  • toto meme pořádá Syki
ZOEY A LOREN
  • Tento pár vystupoval hlavně v druhém a třetím díle Školy noci. Potom Loren vyšel ze hry a tím tento pár skončil. Ale začal vůbec?
Loren je/byl profesorem poezie na Škole noci a byl nejkrásnější učitel na škole. Není tedy divu, že si Zoey tak lehce omotal kolem prstu.

Loren byla moje oblíbená postava, i když záporná. Části knihy, kde vystupoval se četly skvěle. Asi mám holt záporáky ráda. :D
Jako by mi četl myšlenky, spustil ruku dolů a odvrátil ode mě pohled. "Já vím. Nemám právo ti vyčítat, že s Erikem chodíš. Není to moje věc."

Váhavě jsem ho vzala za bradu a otočila mu obličej zpátky, abych se mu mohla dívat do očí. "Chceš, aby to byla tvoje věc?"

"Víc než dovedu vyjádřit slovy," řekl. Potom upustil knížku, kterou do té doby pořád držel, a vzal moji tvář do dlaní. Palci se skoro dotýkal mých rtů a ostatní prsty se mi zanořily do vlasů. "Myslím, že jsem na řadě, abych dal oslavenkyni pusu."

Zmocnil se mých úst a mně připadalo, jako by se v ten okamžik zmocnil i mého těla a duše. Neříkám, že Erik líbá špatně. A s Heathem jsme si občas dali pusu, už když jsem chodila do třetí třídy a on do čtvrté, takže mi jeho polibky připadaly důvěrně známé a fajn. Jenže Loren byl muž. V jeho polibku jsem necítila ani stopu po neobratné váhavosti, na kterou jsem byla zvyklá. Jeho rty i jazyk jasně říkaly, že ví přesně, co chce a jak to získat.Zapůsobilo to na mě jako nějaké nepochopitelné kouzlo. Když jsem mu polibek oplatila, nebyla jsem už malá holka. Stala se ze mě žena, zralá a mocná. Taky jsem najednou věděla, co chci a jak to dostat.

Když jsme se od sebe odtrhli, oba jsme lapali po dechu. Loren pořád svíral můj obličej v dlaních, ale odtáhl se aspoň tak daleko, abychom si mohli hledět do očí.

"Tohle jsem neměl dělat," řekl.

"Já vím," odvětila jsem, ale stejně jsem na něm dál visela pohledem. Pořád jsem v jedné ruce držela tu pitomou knížku o ozdravných rituálech, ale druhou jsem se mu opírala o hruď. Zvolna jsem roztáhla prsty, až vklouzly do výstřihu jeho košile a dotkly se nahé kůže. Zachvěl se a já pocítila ozvěnu kdesi hluboko v sobě.

"Bude to složité," zamumlal.

"Já vím," zopakovala jsem.

"Ale nechci, aby to tímhle skončilo."

"Ani já ne."

"Nikdo o nás nesmí vědět. Aspoň zatím."

"Fajn." Přikývla jsem, i když mi nebylo úplně jasné, co všechno se pod tím "o nás" skrývá. Ale když jsem si uvědomila, že mě vlastně žádá, abych se s ním potají scházela, divně se mi stáhl žaludek.

Znovu mě políbil. Tentokrát to bylo sladké, hřejivé a fakticky něžné. Křeč v břiše povolila. "Málem bych zapomněl," zašeptal. "Něco pro tebe mám." Vtiskl mi ještě jednu rychlou pusu a pak zalovil v kapse černých kalhot. S úsměvem vytáhl malou zlatou krabičku na šperky. Podal mi ji. "Všechno nejlepší, Zoey."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama