RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Strážkyně brány

7. října 2013 v 21:03 |  Recenze

Strážkyně brány, druhý díl série Proroctví sester. O nic méně zajímavější než druhý a ještě jsem si v něm našla hrdinu, kterému fandit. :D

Autor: Michelle Zink
Série: Proroctví sester (2)
Originální název: Guardian of the gate
Žánr: YA, fantasy, paranormální, historické
Obsah knihy
Druhý díl série Proroctví sester. Lia Milthorpeová pokračuje v nebezpečném a zoufalém pátrání po způsobu, jakým by zvrátila děsivé proroctví. Její sestra Alice mezitím sbírá síly a učí se temnému umění, aby mohla Liu porazit. Nezastaví se před ničím ve snaze získat její místo v proroctví, které mělo připadnout jí. Lia a Alice vědí, že ve smrtelném boji stojí proti sobě. Netuší, že zrada proti nim postaví i ty, které milují nejvíc.


Ve druhém díle se Lia vydává na nebezpečnou cestu z jednoho místa zpátky, potom zase jinam a celkově je kniha zaměřená na cestování. Neuvěřitelně poutavé a čtivé přesně jako první díl. Nevím, co k tomu dodat, mnoho jsem toho řekla u prvního dílu. Rozhodně doporučuji si přečíst tuhle sérii. I když se neodehrává v současnosti (moc nemusím knihy, co se odehrávají v minulosti či budoucnosti) tahle série vás rozhodně pobaví. Alespoň mě baví moc. :)

Děkuji za pozornost a nashle u příštího článku :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama