RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Škola noci 10 - Skrytá

13. listopadu 2013 v 22:14 |  Recenze

Autor: P. C. Cast
Originální název: The House of Night - Hidden
Žánr: Fantasy román
Obsah knihy
Pro Zoey se toho v posledních měsících stalo tolik, že by se jí o tom všem nestihlo ani zdát. Zjistila, že je upír a ne jen tak ledajaký. Mnoho blízkých už za tu dobu co pobývá na tulské Škole noci ztratila, ale zato taky získala.Můj první dojem, když jsem si měla přečíst 10. díl? "Proboha, vždyť já už si vůbec nepamatuju o čem to je."
Naštěstí jsem na sérii Školy noci nalákala i kamarádku, která mi mileráda osvěžila paměť, i když se mi zdá, že jsem ji s nějakými otázkami málem přivodila infarkt.
Prvních 9 dílů jsem přečetla po sobě. Pak jsemsi musela nějakou dobu počkat, než se u náš 10. díl přeloží.
Po pár kapitolách jsem se do příběhu vžila a už se mi začínaly vracet vzpomínky, co že se tam vlastně v předchozích dílech všechno dělo. A že toho nebylo málo.
Sérii píše matka s dcerou, takže tomu nechybí nic. Je to vtipné, je to vážné. Může se vám stát, že u něčeho budete brečet nebo se popadat smíchy, jestli jste takové citlivky jako já. :D
Jestli ale nemáte rádi upíří ságy... já vlastně taky ne, jak který. Třeba upíří deníky se bojím vzít do ruky, tak máte dvě možnosti. Buď zkusit první díl a alespoň to zkusit, nebo najít si žánr, co se Vám líbí. :)

Tady máte trochu hudby, ať se vám hezky čte.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kopretina Kopretina | 14. listopadu 2013 v 16:50 | Reagovat

:-D jen trochu :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama