RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Muka

11. prosince 2013 v 19:04 |  Recenze
Autor: Kate Lauren
Originální název knihy: Torment
Série: Andělé
Žánr: Fantasy, andělé
Obsah knihy
Ve druhém dílu série Andělé pokračuje dramatický příběh, v nemž se Luce snaží odhalit pravdu a přerušit věčný koloběh lásky, předčasné smrti a znovuzrození. Daniel, její odvěká láska a padlý anděl dojedná příměří, aby ji chránil před Vyhnanci. Ve snaze zajistit její bezpečí ji ukryje v internátní škole pro Nefilim, potomky lidí a padlých andělů.Tak do téhle knížky mě částečně vnutila kamarádka. Mně se vůbec nechtělo ji číst, protože jsem si nepamatovala první díl a musela jsem hodně, hodně vzpomínat abych si vzpomněla, co všechno se odehrávalo v prvním dílu "Pád", který jsem četla ve škole ze čtečky.
Ale po nějaké době jsem "Muka" přečetla a i když to není moje nejoblíbenější série, líbilo se mi to. Nějakými částmi jsem doslova lítala, u nějakých mi to trvalo déle, protože jsem se nudila a k nějakým jsem se vracela i třikrát, čtyřikrát, jak jsem z nich byla unešená.
Na třetí díl se celkem těším. Vzhledem k tomu jak druhý díl zkončil, jsem zvědavá, cože se nakonec stane. Ale i tak budu ráda, až tuhle sérii budu mít úspěšně za sebou a budu si z toho něco pamatovat. :D
Hodnocení 70% ze 100%

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama