RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Waiting on Wednesday (8)

25. prosince 2013 v 13:56 |  Waiting on Wednesday
KNIHY, KTERÉ VLASTNÍM A MÁM JE NEPŘEČTENÉ ČI NEDOČTENÉ.

Knihy, které si běžně půjčuji z knihovny většinou přečtu, protože mě tíží čas, kdy se mají vrátit. Ale co knihy, které mám doma? Které jsem dostala buď k narozeninám apod.? Ty mi leží ve skříni a já se k nim kvůli půjčeným knihám nedostanu. Ale nedávno (asi před půl rokem) jsem si řekla, že je musím přečíst. A které to jsou:
Nejdřív knihy, které si OPRAVDU chci přečíst. :D
Nechápu. Tak dlouho jsem po téhle knížce toužila. Dostala jsem ji 24. září na narozeniny. A nic. To se musí změnit.
Opět nechápu. Tyhle mám doma dokonce rok a půl. Ty obálky jsou tak úžasné. Série "Padlí andělé" má už sice 4 díly a já mám jen první dva, ale další si můžu půjčit v knihovně. :)

DALŠÍ SKUPINKA KNIH JSOU KOUPENÉ Z LEVNÝCH KNIH, KTERÉ TOLIK NESPĚCHAJÍ. :D

Líbí se mi ta obálka. Ale nevím, kdy se ke knize dostanu. To vlastně nevím u žádné knihy :D
Tak tahle kniha je výjimka. Tu si chci přečíst asi tolik jako Hru o trůny nebo Padlé anděle. Vypadá zajímavě a podle obsahu by to mohlo být něco.
No.. Tohle bohužel není první díl. Ten budu muset hledat jinde. Jenže je to erotické fantasy a to je podle mě moc žánrů v jedné knize. Jenže.. třeba se mi to bude líbit. Teď mám z knihovny půjčenou jednu knihu stejného žánru.
Tohle je jedna z více známějších knih a nebyla ani drahá, proto jsem si ji koupila. Nevím, co od toho očekávat. Ani nevím, jestli je to první díl, to zjistím asi až později.
Ehm.. takže... :D
Obálka se mi nelíbí vůbec, ale při větším zkoumání to nemohlo být úplné fiasko. A za dvacet korun nezkuste to.. žejo. :D
Další známější kniha. Poslední z levných knih co mám doma. Určitě nějaká slaďárna. No, nemůžu pořád dokola číst jen fantasy. :D

Knih mám doma ještě hodně, takže to udělám na dva články. Příští týden budou převažovat ty méně záživné knihy u kterých se možná ukoušu nudou. Ale jsou o to líp rozdělené do kategorií odkud jsem k nim přišla. :D Tak zatím Ahoj :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama