RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Bitva o Labyrint

14. ledna 2014 v 19:54 |  Recenze
Autor: Rick Riordan
Oficiální název: Percy Jackson - Battle of the Labyrinth
Série: Percy Jackson
Žánr: mytologie, dobrodružné
Počet stran: 383

Obsah
Svět kolem se zdá být čím dál nebezpečnější. Tábor polokrevných už není, co býval. Luke s Kronovou armádou se snaží dostat za jeho hranice. Vydáváme se do prastarého Daidalova labyrintu. Důmyslné podzemní bludiště může člověka zavést kamkoli, zmást, dohnat k šílenství a zahubit.


K celé sérii jsem se dostala přes jednu spolužačku, která tohle sérii naprosto zbožňuje. A jelikož je to jedna ze známějších sérií, chtěla jsem si ji přečíst taky. Nejdřív mě vyděsilo to hrozně veliké písmo. Když si však člověk zvykne, je to celkem legrace, kniha utíká mnohem rychleji.Celou sérii už mám přečtenou a chystám se jít na druhou navazující sérii "Bohové Olympu".

Nejvíc jsem si v téhle sérii oblíbila samozřejmě Percyho, kterýmu smysl pro humor rozhodně nechybí. Dále jsem v knize vždycky čekala, až se tam objeví Olymp a bohové. Z těch mám nejradši Poseidona, připadá mi nejsympatičtější. Ale všechny postavy byly perfektně popsané, takže mi zaručili, že například Luka jsem si neoblíbila vůbec. Možná zezačátku, ale pozdě Luke všechen vztah mezi náma dvěma zabil.

Příběh jsem si moc užívala a nebylo by špatné, kdybych se ocitla v Táboře polokrevných a vyzkoušela si let na pegasovi nebo šermířství. Ale to by mi nesmělo hrozit, že mě někdo zabije. Takže to bych si v tom příběhu moc neškrtla. :D

Hodnocení: 100% ze 100%

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kopretina Kopretina | 14. ledna 2014 v 21:11 | Reagovat

... vztah mezi náma dvěma zabil. :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama