RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Dva meče

25. ledna 2014 v 14:20 |  Recenze
Autor: Karolina Limrová
Série: Dvě zrcadla (2. díl)
Počet stran: 309
Žánr: upíři, fantasy, román

Obsah knihy
V ulicích Minneapolis řádí chladnokrevný vrah. Zanechává po sobě oběti, které nesou zjevné stopy mučení. Zatímco policie marně hledá jakoukoli stopu, lovci upírů vědí moc dobře, s kým mají tu čest. Ví to i Daniel Philips, ve dne řidič taxíku, v noci neúnavný lovec samotáš, jehož do Minneapolis zavedla nešťastná láska. A ví to také Selena Torresová. Je silná, neohrožená a její touha po spravedlivé odplatě je úččinější než jakákoli znraň. Selena Torresová však porušuje po staletí dodržované tradice. Lovcem se přece nikdy nemůže stát žena. Lovcem se přece nikdy nemůže stát žena, která je... upír.
Druhý díl celkem napínavé série Dvě zrcadla není o nic méně zábavný, jako ten první. Nejdřív mě zaujalo, jak v každém díle má svůj vlastní životní příběh postava, kterou už dobře poznáte z prvního dílu. Celá kniha má hodně zábavný, ironický nádech. Lovec upírů, který je mužského pohlaví a žena, která je také lovec upírů, jenže je sama upír. Museli byste být opravdu hloupí, kdyby vám nedošlo, že tito dva lidé zmiňovaní už z obsahu s polu nebudou mít nic společného. Omlouvám se všem, kterým to nedošlo. ;)

Se začátkem knihy jsem měla torchu problém, nemohla jsem se totiž vtáhnout do děje a musím přiznat, že prvn díl se mi líbil více, ale to jen kvůli tomu, že spíš osobně preferuju klidnější děj, kde se každou chvíli nikdo nemlátí, kde je děj hlavně o dvou lidech. I tak se však těším na třetí díl, a tuším, že z epilogu druhého dílu vím, kdo tam bude zaujímat hlavní roli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama