RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Hlad jako žádný jiný (recenze)

21. ledna 2014 v 21:07 |  Recenze
Autor: Kresley Cole
Oficiální název: The hunger like no other
Další název: Vojevůdcova věčná touha
Série: Z říše Lorů (díl 1.)
Žánr: fantasy, erotika,
Počet stran: 484

Obsah
Vlkodlak Lachlain McRieve je už více než sto let týraným vězněm upírů. Jednoho dne vycítí, že se objevila žena, která byla stvořena pouze pro něj. Využije chvilkové nepozornosti trýznitelů, vysvobodí se z okovů a vydá se na cestu do Paříže. Tam sice stopu ztrácí, ale nenechá se odradit a hledá svou vyvolenou ženu dál. S hrůzou zjišťuje, že je jí upírka Emmaline Trójová. Lachlain ovšem netuší, že Ema je napůl upírka a napůl valkýra. Unese ji k sobě domů, do Skotska.
Při společném životě pak poznávají jeden druhého, ale i každý sám sebe. Plachá a bázlivá Ema se proměnuje v silnou ženu, která ví, co chce. Lachlain je původně odhodlaný, že ji prostě přiměje k tomu, aby žila po jeho boku, ale ve hře zdaleka nejsou jen jeho přání. Upíři navíc zjistí, kdo Emmaline je, a chtějí ji získat pro sebe.
K téhle knize snad nemám ani co říct. Celá knížka se sice jmenuje Hlad jako žádný jiný, ale prvních 150 stran obsahuje novelu. Na tu je výše přiřazen i druhý neoficiální název.

Jestli jste si mysleli, jak moc erotiky je v Padesáti odstínech, tak si přečtěte tohle. Nejenže tam z devadesáti procent zaujímá erotický obsah, ale rozhodně to má mnohem ostřejší slovník. Když mě kamarádka přemluvila, ať si to přečtu, říkala mi, že je příběh "zajímavý", ale tohle bych rozhodně nečekala. Jenže i přes "zajímavý" obsah se to četlo neuvěřitelně pomalu. To bych asi téhle knize vytkla. Má dost tenké stránky.

Na konec bych chtěla dodat, že pokud je pravda, že v Americe má tahle série dvanáct dílů, tak ať překladatelka nikam nepospíchá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kopretina Kopretina | 21. ledna 2014 v 21:10 | Reagovat

Já bych spíš řekla, ať v překládání přidá :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama