RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Sedm let hříchu

20. března 2014 v 15:26 |  Recenze
Autor: Sylvia Day
Oficiální název: Seven Years to Sin
Série: -
Rozsah: 294 stran

Obsah
Před sedmi lety, v předvečer své vlastní svatby, se ctnostná a spořádaná lady Jessica Sheffieldová stala svědkem hříšné podívané, jakou si taková nevinná mladá dáma nikdy nedokázala představit. Tento výjev ji šokoval a podivně vzrušil zároveň. Tajemství o zhýralém Alistairu Caulfieldovi si nechala pro sebe a provdala se, jak od ní všichni očekávali. Avšak i po dlouhých letech poklidného a šťastného manželství ji Caulfieldův obrázek neopouštěl a vyvolával v ní nemravné představy. Alistair utekl od představy nádherné lady Jessiky s vášnivým pohledem v očích až do Západní Indie. Coby úspěšný obchodník měl už jen málo společného s chlípníkem, jakého kdysi znala. Když se čerstvě ovdovělá Jessika nalodila na palubu jeho impozantního korábu na cestu přes oceán, zůstane jediným strážcem sedm let potlačovaných tužeb jen pár vrstev jemného hedvábí. Brzy oba poznají, že den, kdy pokušení podlehnou, se nezadržitelně blíží.
Po přečtení pro mě první erotické série - Padesáti odstínů jsem začala další erotické romány zběsile vyhledávat. Nemyslete si, že jsem nějaký maniak, ale pravdou je, že se mi tento žánr začal velmi líbit. Jakmile jsem přečetla Padesát odstínů, v "depresi" z konce jsem si v knihovně zarezervovala alespoň pět dalších knih tohoto žánru.
A první, která mi po dlouhé době konečně přišla, nese název Sedm let hříchu. Na začátku mě odradilo, že se příběh odehrává někdy v 18. nebo 19. století, kdy chodit jen v košili a rudých šatech znamenal skandál a lidé se oslovovali tituly jako mylorde, mylady apod. Prolog mne vůbec nebavil.
Později jsem si na dobu i na tituly zvykla. A když jsem pochopila pro mne zpočátku nepochopitelný počet postav, tedy, která postava je která, knihu jsem si moc oblíbila.
Pokud vám nevadí, že se kniha neodehrává v současnosti a nelpíte jen na fantasy knihách jako moje kamarádka, knihu vám vřele doporučuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kopretina Kopretina | 20. března 2014 v 21:07 | Reagovat

Padesát odstínů se mi taky líbilo :-| :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama