RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Temná hrdinka - večeře s vampýrem

14. března 2014 v 13:00 |  Recenze
Autor: Abigail Gibbs
Oficiální název: Dark Heroine - Dinner with a Vampire
Série: Temná hrdinka (díl 1.)
Žánr: Fantasy, román, upíři
Rozsah: 478 stran

Obsah
Když Violet Leeová cestou z večírku narazí na okouzlujícího a přitom děsivého vampýra Kaspara Varna, začne tak pro ni nebezpečná dobrodružná cesta, jakou si nedokázala představit ani v nejdivočejších snech. Vzájemná přitažlivost mezi Kasparem a Violet se nedá popřít a zdá se, že nedokážou odolat své touze - ale za jakou cenu?
Ke knize mě jako vždycky dokopala moje kamarádka, která čte dvakrát rychleji než já...díky ní, mám pořád co číst. K téhle knize se mi upřímně moc nechtělo. Ještě že jsem byla přemluvena, je to skvělá kniha. Další díl má vyjít brzy, bohužel nejspíš nebude o té samé hlavní hrdince, což je trochu zvláštní. Ale budiž.
Nejvíc jsem si oblíbila Kaspra, ačkoliv jsem ho první polovinu knihy nesnášela a naopak nejmíň mi do oka padla Kasprova milenka, u které už ani neznám jméno.
Celkově se kniha četla jako blesk, není to typ četby, u které musíte neustále dávat stoprocentní pozor na každé slovo. Kniha byla psaná uvolněně a i tak měla hlavu a patu. Částmi mě taky překvapilo, že byla dost nepředvídatelná jako jiné..

Hodnocení: 98% ze 100%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kopretina Kopretina | 16. března 2014 v 16:49 | Reagovat

Kasprova milenka - Charity :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama