RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Duben 2014

Stínem políbená

25. dubna 2014 v 21:54 Recenze
Autor: Richelle Mead
Oficiální název: Shadow Kiss
Série: Vampýrská akademie (díl 3.)
Žánr: fantasy, upíři, dobrodružné, román
Rozsah: 322 stran
Třetí díl. Před ním mě varovaly všechny spolužačky, které to četly přede mnou. Varovaly ale zároveň mě popoháněly, ať se rychle dostanu na konec. Že prý to bude něco. No, měly pravdu. Zase. Ale já věřila, že to, co jsem se dozvěděla, dopadne nakonec dobře, přece by nemohly být další tři díly aniž by to skončilo. Chcete vědět co se stalo, stane? Neváhejte a kupte, pujčte, popřípadě stáhněte třetí díl. Jestli jste tuto sérii nikdy předtím neviděli, nejdřív si samozřejmě přečtěte první a druhý díl. Bez toho by to bylo o ničem. Ne, vůbec to není přemlouvání nebo reklama.
Hodnocení: 90%z100

Mrazivý polibek - recenze

24. dubna 2014 v 21:30 Recenze
Autor: Richelle Mead
Oficiální název: Frostbite
Série: Vampýrská akademie (díl 2.)
Žánr: fantasy, román, upíři, dobrodružné
Rozsah: 261 stran
Ještě než přejdu přímo k recenzi, chtěla bych se omluvit za měsíční absenci článků, ale elektronika se asi rozhodla se proti mě vzbouřit. Teda, postřehla jsem to jen u mého počítače. Naštěstí je opravený a dokonce mi v něm zůstaly všechny dokumenty, což je štěstí, protože bych byla maličko v háji, když nemám soubory zálohované. Ale pojďme k recenzi.
Za ten měsíc jsem se dočetla k pátému dílu této série, takže si úplně nevybavuji, o čem přesně tento díl byl. To se mi někdy bohužel stává i když by bylo fajn pamatovat si všechny knížky od začátku do konce. Ale něco vám řeknu. Na konci tohohle dílu jsem brečela jako želva. Není to moc překvapivé, protože jsem velká citlivka. Další díly si pamatuju lépe než tento, ale sérii Vampýrská akademie se nedá odepřít jedno. Po citové stránce z vás vezme tato série vše. A tak to mám ráda, tak to má být.
Hodnocení: 80% ze 100%