RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Božský bastard

18. května 2014 v 19:34 |  Recenze
Autor: Christina Lauren
Oficiální název: Beautiful Bastard
Série: Božský bastard
Žánr: erotika, román pro ženy
Rozsah: 303 stran

Obsah
Ambiciózní praktikantka. Perfekcionistický šéf. A pořádná spousta šikany.

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, bezohledný - a naprosto neodolatelný. Božský bastard.

Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní - a naprosto nesnesitelné - stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivcem románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout - nebo je rovnou poslat k čertu - pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli.

Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomovéjo bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.

Nikdy jsem nebyla typ člověka, kterého by zajímaly erotické romány, nebo obecně romány pro ženy, kde se hlavní postavy ocucávají na každém rohu. Jenže, tak nějak po přečtení Padesáti odstínů se to se mnou vleče z kopce.

Po padesáti odstínech je Božský bastard druhá série, kterou hodlám přečíst hezky do konce. A celou si ji vychutnat. Ale abyste tomu dobře rozuměli, nejde mi jen o tu erotickou část v knize. Líbí se mi celkový děj, příběh, zápletka a obvykle i konec.

A teď ke knize. Zezačátku pro mě kniha byla jako rána do obličeje. Tak krásná obálka. A to jsem ji měla jen v pdf verzi.. chtěla jsem začít knihu číst, jenže jsem se asi pět minut dívala na obálku a pak jela dál.

Oproti odstínům, ano, podvědomě jsem přirovnávala Božskýho bastarda k odstínům, Božský bastard je napsán velmi... moderně. To znamená větší vulgarita, sprosté nadávky i sprosťárny. U některých jsem se musela až držet abych nespadla ze židle, protože vulgární slova v knize jsou pro mě něco nového.

Dalo by se říct, že hlavní postavy jsou celkem vtipné. Jak Pan Bastard, tak Chloe. Oba jsou úplně stejní, myslí si, že na sebe při první příležitosti nevlítnou, ať už kdekoliv, jenže se pletou. Celá kniha je prakticky jen o čekání, kde to bude příště. Teprve až ve tří čtvrtině si oba začnou uvědomovat, že to takhle dál opravdu nejde. Z Pana Bastarda se pro mě stane Bennett a dokonce jsem ho jednou označila za chudáčka. Samozřejmě to pokazil téměř hned co jsem to vyslovila.
A jak to dopadne, to si přečtete, alespoň doufám. :D

Hodnocení: 85% ze 100%

Characters (no toho, kdo je tu ukázán jako Bennett bych klidně brala)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama