RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Čarodějnice z Hex Hall

27. května 2014 v 20:33 |  Recenze
Autor: Rachel Hawkins
Série: Hex Hall
Oficiální název: Hex Hall
Rozsah: 238 stran
Žánr: fantasy, nadpřirozené bytosti, čarodějnice, víly, lykantropové, upíři
Musím říct, že na tuhle knihu jsem se moc těšila. Zaujala mě jak úplně boží obálka, jelikož se mi vždycky líbily obrázky, které jsou jakoby dvojmo. Například jako když se díváte do zrcadla, nebo jak tomu je v knize, do vodní hladiny. I když nevím, jestli je ve skutečnosti nějaká voda tak čirá, že v ní můžete vidět svůj odraz. Natož odraz někoho jiného v zelených šatech. Ale to jsem blízko spoilerování, takže si musím dát pozor.

Jak jsem výše zmiňovala, kniha se mi zalíbila už od prvního okamžiku, zároveň jsem od ní ale nic neočekávala. Alespoň nic jiného, než jsem doteď četla. Oo, jak šíleně jsem se mínila.

Ono se totiž nakonec ukázalo, že tahle kniha je vážně celkem originální a i když někde možná trochu předpovídatelná, originalita a rozmanitost jak postav, tak celkového děje to málo předvídatelnosti úplně zabije. Přečíst knihu mi trvalo tak týden, ovšem trvalo by mi to mnohem míň, kdybych do toho ještě nečetla Božskýho bastarda, který mě uchvátil taky opravdu hodně. Nemůžu tyhle dvě knihy ale porovnávat, protože jsou obě úplně jiného žánru, příběhu atd. Však víte.

Takže nakonec malá rekapitulace. Kniha se mi líbila, splnila mé očekávání, dokonce ho předčila, což ovšem není takový zázrak, když jsem od toho nic nečekala. Vřele doporučuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama