RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Spoutáni magií

6. května 2014 v 11:58 |  Recenze
Autor: Richelle Mead
Oficiální název: Spirit Bound
Série: Vampýrská akademie (díl 5.)
Žánr: fantasy, dobrodružné, román, upíři
Rozsah: 355 stran

Tak pátý díl si moc nepamatuji. Rose se vrátí zpět z Ruska na školu svatého Vladimira s pocitem zadostiučinění. Je zničená, ale poté, co se dozví pravdu, že neudělala vše, co měla, zahajuje další plán. Plán, který zahrnuje porušení zákonů. Jenžě když je naděje, proč se jí nechytit, že? A to za cenu čehokoliv.

DALŠÍ INFORMACE OBSAHUJÍ SPOILERY!!!

Rose je samozřejmě úplně ochromená z poznání, že se jí nepovedla jediná věc, pro kterou celý čtvrtý díl dýchala.
Jenže se také dozví, že strigoj se dá znovu přeměnit zpátky na dhampýra. V tu ránu zahodí svůj slib Dimitrije zabít a vrhne se do záchranné akce alias zachraňte Dimitrije.

Její plán zahrnuje vše nebezpečné, na co člověk i vampýr přijde. Za pomoci Lissina nátlaku ovládne stráž ve věznici s nejvyšší ostrahou a hádejte koho z ní vytáhne. Našeho starého známého Viktora. Její plán má spoustu zádrhelů a překážek, ale nakonec se to samozřejmě povede.

Na konci někdo zavraždí morojskou královnu Taťánu a jelikož Rose si ráda dělá mocné nepřátele na veřejnosti, skončí ihned za mřížemi a čeká na popravu. Pěkný konec, že? :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enes Enes | E-mail | Web | 12. května 2014 v 14:53 | Reagovat

Vampýrskou akademii si chci taky přečíst, ale mám teď více knížeček k přečtení :-( . Jinak moc hezká recenze i blog. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama