RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Spoutaná

19. června 2014 v 14:51 |  Recenze
Autor: Sylvia Day
Oficiální název: Reflected in you
Série: Crossfire (díl 2)
Žánr: román, erotika
Rozsah: 342 stran

Obsah
Druhá kniha z erotické trilogie Crossfire pokračuje dalšími osudy Gideona a Evy z Obnažené.
Pokračování fantastické série. Hlavní hrdinku mám moc ráda (a Gideona samozřejmě taky). Přijde mi narozdíl od jiných knižních hrdinek více přemýšlivá a navíc se dokáže poučit ze svých chyb a nemá mozek nastavenej jen a jen na sex. I když na začátku prvního dílu to tak vypadalo. Nechci tím říct, že by Eva byla více přemýšlivá než jiné hrdinky z erotických románů, co jsem zatím četla, ale oproti hlavní hrdince z knihy Všechny jeho touhy je to úplný poklad. Vážně. Kate z Všechny jeho touhy nemyslí na nic. Opravdu na NIC jiného, než jen na sex. Vybírá si šaty a říká si, vyspím se s ním, nevyspím se s ním... bude to vypadat že se s ním chci vyspat, když si tohle vezmu na sebe... a tak pořád dokola. No vážně mám někdy chuť vzít pánev a majznout ji po palici.

Ale zpátky ke Crossfiru. Stejně jako první díl je i druhý (a i třetí, který momentálně čtu) neuvěřitelně hezky podaný a čtivý. Je to ten druh knihy co vás chytne a nepustí. Jste ve škole, o přestávce to čtete a celou hodinu se jen těšíte, až tu knihu budete opět držet v rukách. Po padesáti odstínech je toto moje druhá nejoblíbenější série v kategorii "erotické romány".

V knize nechybí humor, napětí a jelikož je to erotický román tak i nějaká ta dávka erotiky. Ale mě osobně jde spíš o děj. O to co se tam mezitím děje. A že toho je hodně. Každou chvíli se buď smějete, nebo zadržujete dech, jak se to všechno nakonec spraví a jestli se to vůbec spraví. Takže pro mě jednoznačně za knihu palec nahoru.

Hodnocení: 100% ze 100%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kopretina Kopretina | 19. června 2014 v 16:16 | Reagovat

Ty máš ale dneska chuť mlátit lidi pánví po hlavě :-D  :-D  :-D (Neferetino prokletí, Všechny jeho touhy) :-D

2 papers-and-books papers-and-books | 19. června 2014 v 21:13 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama