RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Nespoutaná

11. července 2014 v 20:54 |  Recenze
Autor: Kathryn Taylor
Oficiální název: Colours of love - Entfesselt
Série: Barvy lásky (1. díl)
Žánr: Román, erotika
Rozsah: 270 stran

Obsah
Grace je mladá a nenápadná dívka, která se o muže zatím nijak nezajímala. Během své stáže v Londýně se však setká s charismatickým Jonathanem Huntingtonem, který ji probudí ze spánku. Grace se s ním stále hlouběji a hlouběji propadá do světa temných tužeb, ztrácí se ve víru svého chtíče. Zatímco Jonathan stále více prahne po naplnění své milostné touhy, Grace si musí uvědomit, jak nebezpečné jsou její city.
A máme tu další erotickou sérii, musím říct, že poslendí dobou nic jiného nečtu. Nemyslete si o mě prosím, že jsem nějaká nymfomanka. Jen mě hrozně baví seznamovat se s jinými páry, číst, co mají tentokrát za problém, a co je nejdůležitější, říkat jim v duchu, jaký jsou někdy pitomci.

A tak tomu není ani u Grace a Jonathana. Grace přijede do Londýna, seznamuje se s Jonathanem a už to začíná. Zpočátku jsem si u knihy nebyla jistá, jestli si ji přečtu. Popravdě, moc mě nenadchlo, že první dva díly jsou o jednom páru, zatímco třetí díl se věnuje zase někomu jinému. No, na třetí díl se taky snad někdy dostanu, tak snad mě nezklame.

Grace jako hlavní hrdinka mi byla od začátku sympatická, zezačátku mi připomínala Anastasii. To se ovšem dalo snadno předpokládat, že ji k Anastasii budu přirovnávat, po tom jejím výstupu na začátku. Chudák Grace. Ale Jonathan zachoval chladnou hlavu a pomohl Grace v nouzi jako pravý gentleman. Což se ale nedá tvrdit po zbytek prvního a druhého dílu. Panebože. Ten chlap snad neumí pořádně používat mozek. Jako omlouvám se, jestli jsem se někoho dotkla, ale kdyby Grace měla moje nervy a ne ty svoje, Jonathan už dávno leží někde v příkopě.

Příběh v prvním díle skončil tak napínavě, že jsem musela hned jet do knihovny pro druhý díl, i když hrozilo, že máme blízko knihovny bombu. Nějaký psychopat se holt asi nudil a měl u sebe zrovna budík a batoh.

No, abych to nějak shrnula. První díl se mi moc líbil, i když je škoda, že jsem ho nepřečetla naráz, ale nechala jsem ho chvíli jen tak ležet ladem. Recenze na druhý díl bude příště a uvidíme, jak to tedy bude s dílem třetím. Zatím se mějte. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama