RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Erebos

6. září 2014 v 12:34 |  Recenze
Autor: Ursula Poznanski
Oficiální název: Erebos - Hra, která zabíjí
Série: -
Klíčová slova: dobrodružné, počítačová hra, fantasy
Rozsah: 320 stran

Obsah
Na jedné londýnské škole si mezi sebou studenti začnou předávat podivné balíčky, jeden se nakonec dostane i ke zvědavému Nickovi. V balíčku je DVD s počítačovou hrou. Hrou napínavou a velmi inteligentní. Proč o ní ale nikdo nesmí mluvit a hráči musí dodržovat přísná pravidla? Na druhou stranu hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Jak je možné, že hra všechno o každém ví a neuděluje hráčům úkoly jen ve hře, ale i v realitě? Co hra vlastně chce? A jak ji může Nick zastavit?
Zezačátku bych se chtěla omluvit za nedostatek článků, ale zjistila jsem, že na blog nemám čas. Jakmile začala škola, a že mi ubírá dost času, jde to s mým počítačem z kopce. Téměř ho nezapínám, natož abych psala články. Zatím mám však víkendy volné, takže se pokusím psát přes víkendy. A teď už k tématu.

Knihu jsem koupila v levných knihách za směšných 50 korun. Nikdy nepochopím, proč tak skvělou knihu prodávají za tak malou cenu. Jo, na jednu stranu jsem ráda, kdyby totiž stála víc, asi bych si ji nekoupila. Ale stejně je to směšné.

Když jsem knihu vzala do rukou, otevřela ji a začala číst, hned bylo téměř nemožné ji odložit. Téma mě hrozně zaujalo, bavila mě každá stránka a neměla jsem ani možnost se u knihy nudit. Kniha je totiž od začátku do konce nabitá dobrodružstvím, a pokud máte rádi počítačové hry, je kniha právě pro vás.

Jak jsem tak o hře četla, bylo to, jako bych ji doopravdy hrála. Děj je napsaný tak dobře, že nemusíte téměř přemýšlet, jak by to asi vypadalo v realitě. Kniha mě tedy na sto procent zaujala a rozhodně vám ji doporučuji. Nebojte se, že byste se nudili, zkuste ji a určitě vás rozluštění záhadné nebezpečné hry šokuje tak, jako šokovalo mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama