RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Gabrielovo inferno

24. září 2014 v 6:35 |  Recenze
Autor: Sylvain Reynard
Oficiální název: Gabriel´s inferno
Série: Gabrielovo inferno
Žánr: erotika, román
Rozsah: 553 stran

Obsah
Profesor Gabriel Emerson je ve dne uznávaným specialistou na Danta, v noci se změní na šelmu zmítanou erotickými touhami a téměř zvířecími pudy. Aby dostal vše, co chce, využívá svého neuvěřitelného šarmu a skvělého vzhledu, pod kterým se ovšem skrývá temná minulost a prázdnota. Pak se v jeho životě objeví studentka Julia a s ní i svádění, zakázaná láska a možná i vykoupení z Gabrielova osobního pekla.
Ahoj lidi, taky máte tak málo volného času jako já? Ti z vás, co chodí na střední školu, nebo dokonce i na vysokou, nedostatek času určitě chápou. Je to až šílené, každý den chodit domů okolo šesti nebo sedmi hodin odpoledne, chodit spát v deset a mezitím ještě stíhat učení, čtení a blogování. Volné nemám ani víkendy kvůli... nebo spíš díky mému úžasně protivnému příteli. Ale to rozhodně neznamená, že si stěžuju, do školy chodím ráda a ráda se vracím pozdě domů. Tenhle týden je i zvláštní tím, že dnes slavím své 18. narozeniny. Tím pádem bych měla být už téměř vyspělá a rozumná. Ó, kéžby. :D Ale pojďme konečně na recenzi další erotické série.

Gabrielovo inferno má opravdu hodně společného s ostatními knihami tohoto žánru. Ale jako každá správná kniha je i neuvěřitelně originální a mám z něj opravdu dobré pocity. Hlavní postavy jsou téměř stejné jako u Odstínů, nebo Božského bastarda. Nevinná plachá dívka, ve které se postupem času probouzí tygřice a nespoutaný, touhou posedlý nevyrovnaný sexy muž, který má ovšem svoji velmi temnou stranu, se kterou se oba musí vyrovnat.

Zároveň to bylo hodně originální. Hlavně nejspíš v tom, že toto je první série erotického žánru, kterou nenapsala žena, ale muž. Proto jsou tu více rozvinuté pocity Gabriela, než Julie. A to je jen jeden z mnoha kladných bodů této knihy. Ačkoliv mám málo času, Gabrielovo inferno jsem stihla přečíst do čtyř dnů, což je pro mě opravdu úspěch. Stránky mi létaly před očima, děj se rozvíjel, Gabriel byl otevřenější a Julie nespoutanější. Rozhodně vám tuto sérii doporučuji, je to vážně v něčem dost jiné, není to žádná bezduchá kopie Padesáti odstínů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama