RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Obnažená

7. září 2014 v 11:49 |  Recenze
Autor: Kathryn Taylor
Oficiální název: Entblößt
Série: Barvy lásky
Žánr: erotika, román, pro ženy
Rozsah: 255 stran

Obsah
Je na něm závislá, na jeho kůži i vlasech

Ačkoliv si Grace moc dobře uvědomuje, jak nebezpečné její city k Jonathanu Huntingtonovi jsou - přesto každým dnem v jeho přítomnosti její láska roste.

Je opravdu tak chladný, jak vypadá? Nebo ji Jonathan vnímá pouze jako svou poddajnou hračku? Když ho chce Grace přimět, aby přiznal barvu, vede to ke katastrofě...
Do série Barvy lásky se mi zezačátku moc nechtělo. Nejspíš je to tím, že jsem erotických románů četla dost a bála jsem se, že se mi všechny série budou plést dohromady. Sice se tak nestalo, ovšem na druhý díl Barev lásky - Obnažená si už moc nevzpomínám. Na pár událostí bych si snad při psaní této recenze vzpomenout mohla.

Například na fakt, že se mi hlavní hrdina Jonathan Huntington v prvním díle moc nelíbil, a ani ve druhém díle se moje mínění o něm o moc nezvedlo. Sice je pravda, že v Obnažené se, jako asi každý hlavní hrdina v každém druhém díle erotického románu, Jonathan zlepšuje a začíná brát ohledy i na potřeby Grace. Jen mu to dělá větší potíže než např. Christianovi z Padesáti odstínů, nebo Gideonovi ze série Crossfire.

Také mě trochu zarazilo, že první dva díly se týkají těchto dvou postav, Grace a Jonathana, zatímco poslední třetí díl je o někom jiném. Přitom Grace a Jonathan spolu mají dost nevyřešených záležitostí. No, jsem zvědavá, jak se to s nimi ve třetím díle vyvrbí.

Hodnocení: 45% - 100%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kopretina Kopretina | 7. září 2014 v 12:27 | Reagovat

Ve třetím díle bude vsuvka, díky které poznáš, co se s nimi děla a na ten 3. díl bude navazovat 4. :-D

2 papers-and-books papers-and-books | 7. září 2014 v 12:36 | Reagovat

[1]: i tak na tuhle sérii nijak nespěchám, stejně jsem ji téměř zapomněla. :)

3 Kopretina Kopretina | 7. září 2014 v 22:03 | Reagovat

-_- :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama