RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Fall in love

Fall in love (4)

11. července 2014 v 20:31
Toto meme pořádá Stormy
V tomto meme stačí představit jeden knižní pár a odpovědět na pár otázek:

Grace a Jonathan (Barvy lásky)

 • Název knihy: série Barvy lásky (1. a 2. díl - Nespoutaná a Obnažená)
 • Jméno autora: Kathryn Taylor
 • Pár, který mě v dané knize zaujal: Grace a Jonathan
 • O jaký typ lásky jde (osudová, zakázaná ...): Je to láska neopětovaná, nebo si ji někdo alespoň neuvědomuje. Ve druhém díle by jim láska krásně vzkvétala, kdyby to někdo opět pořád nekazil.
 • Jaký mám na tento pár názor a jak bych se cítila v roli hrdinky:
Tento pár je jeden z milionu párů, se kterými nás autoři erotických románů poslední dobou čím dál více chtějí seznámit.
Jako obvykle v tomto žánru jde o pár, který po sobě fyzicky moc prahne. Jenže někde je opět háček, nebo problém, který není snadné vyřešit. Grace a Jonathanovi to spolu vážně moc sluší, hodí se k sobě. Někdy ale nechápu, jak může mít Grace s J. takovou trpělivost.

Kdybych totiž byla v Gracině kůži, dávno bych Jonathana asi něčím praštila. Ze všech mužských knižních hrdinů je Jonathan totiž ten nejtvrdohlavější a nejrozčilující. Takže potlesk pro Grace, ale já bych v její kůži být nemohla.

Fall in love (3) Rose a Dimitrij

24. května 2014 v 12:58
Toto meme pořádá Stormy
V tomto meme stačí představit jeden knižní pár a odpovědět na pár otázek:
 • Název knihy: Vampýrská akademie (1. až 6. díl)
 • Jméno autora: Richelle Mead
 • Pár, který mě v dané knize zaujal: Rose a Dimirtij (a Adrian)
 • O jaký typ lásky jde (osudová, zakázaná...): Jde o zakázanou lásku když se to tak vezme. Rose je nezletilá studentka (alespoň v prvních dílech) a Dimirtij je její učitel boje.
 • Jaký mám na tento pár názor a jak bych se cítila v roli hrdinky
Tomuto páru se nedá snad nic vytknout, Dimitrije si musí zamilovat snad každá čtenářka i když já se nějakou chvíli vzpouzela myšlence, že by měl mít dlouhé vlasy. Nic proti dlouhým vlasům, ale u mužů mu dlouhé vlasy jednoduše nesedí. Později jsem si na tuto skutečnost zvykla a když jsem viděla herce, který hrál Dimitrije ve filmu, řekla jsem si, že to nevypadá špatně. Ano, dokážu rychle měnit názory.

Později se Dimitrij v knize zdejchnul v podobě příšery s červenýma očima a jeho místo zaujal Adrian. Rose do něj ale nikdy nebyla tolik zamilovaná jako do Dimitrije a Adriana mi bylo upřímě líto, jenže musím přiznat, že Dimko je pro Rose jediná pravá láska. Co víc dodat.

Fall in love (2)

4. října 2013 v 15:00
Dnešní "Fall in love" se bude zabývat postavami ze ŠKOLY NOCI, mojí nejoblíbenější série. :3

Kdo četl, jistě ví, že hlavní hrdinka "Zoey Redbird" má docela složitý zaláskovaný život.

1. Heath Luck.
Co si o něm myslím?
Heath je Zoeyin (omlouvám se, anglická jména moc skoňovat neumím) "lidský kluk". Heatha mám ráda, hodně se pro Zoey v dalších dílech obětoval i když v prvních dílech se choval jako namyšlenej pitomec. Každopádně si myslím, že se ho Zoey celkem rychle zbavila a potom se všemožně snažila získat ho zpět. Což se jí sice povedlo, ale není to podle mého názoru správné. :p
Heath by podle popisu měl ve zfilmované verzi (prosím ať tu knihu zfilmujou) vypadat nějak takhle:

Samozřejmě fotkami neříkám, jaký herec bude koho hrát, je to jen moje představa o postavě :)
Erik Night
Co si o něm myslím?
Nejprve moje nejoblíbenější postava, která měla co dočinění se Zoey. Podle popisu: Černovlasej, modré oči.. prostě nádhera. A ke Zoey se rozhodně choval lépe než Heath. Jenže naopak jako se z Heatha stal hodnej kluk, z Erika se stal zlej kluk. .. Dost mě to mrzelo. Ale co se dá dělat, život jde dál.

PS: Musím říci, že modrookých černovlasých kluků moc není. :p

James Stark (alias "Stark)
Co si o něm myslím?
Je skvělej, vstoupí do knižního děje ve čtvrtém díle a hned s ním zamává. Můj nejoblíbenější Zoeyin kluk a hrdina. Udělal by pro Zoey cokoliv, byl pro mi čímkoliv na světě a ona si toho naštěstí váží. Jinak by ode mě dostala. :D

Prosím ať ho hraje tento herec.. :D

Loren Blake
Co si myslím o něm??
Nechci být sprostá, ale první co mě k němu napadlo *.*.*.
Ve škole Noci funguje jako nejmladš učitel poezie. V prvním dílu hrál nenápadnou krysu. Ve druhém díle jsem ho měla docela ráda. A ve třetím jsem spadla zpátky na zem. Ale potom mi ho bylo zase líto.. A Nakonec už nebylo co si o něm myslet.


Kalona
A poslední pán na holení. Nebo na létání?
Jó, Kalona. Toho bych neměla mít ani zdaleka ráda. Je zlý, zabíjí lidi (upíry) a dělá vše aby dostal to co chce. Zoey. Jenže k Zoey ho táhne něco víc než nějaká láska. A to starodáné proroctví. Jenže.. potom se ukáže, že není tak zlý. Takže nakonec nevím co si o něm myslet. Jen vím, že se mi líbí jeho méně zlá povaha.A nakonec vám sem dám moje nejoblíbenější "trailer" video. Není to přímo trailer, ale nastříhané kusy z různých filmů aby se to přibližovalo ději Školy Noci.

Fall in love (1)

13. září 2013 v 20:56

 • toho meme pořádá Stormy
První "pár", který jsem si vybrala je Luce, Daniel a Cam.
Ano, vidíte dobře, jsou to tři lidé, mohli bysme říct, že jde o něco jako "milostný trojúhelník"
Nejprve odpovím na pár otázek ohledně knihy:
 • Autor: Lauren Kate
 • Název knihy: Pád (první kniha ze série "Andělé")
 • Pár, který mě nejvíc zaujal: No určitě Luce a Daniel, ale dnes započítám i Cama, aby nestál stranou
 • O jaký typ lásky jde: To jsem si docela naběhla, když jsem řekla kamarádce, že se nemusí bát, že bych něco vyzradila (pro ty, kdo knhu četli, je teprve u seznamování s Arriane i po pár dnech, co to čte)
 • A o jaký že typ lásky jde?
U Luce a Daniela je to osudová láska. Pořád dokola se do sebe zamilovávají, ale každých 17 let Luce zemře kvůli kletbě, která je na oba uvalená. A Daniel je bohužel vždy u toho. Tentokrát mají už ale poslední šanci. Luce nebyla ve svém současném životě pokřtěna a tak se nemůže později znovu narodit.
U Luce a Cama je to jednodušší. Camovi se Luce líbí, jenže Cam je ten "zlý", aby bylo jasno a z části chce Luce jen, aby oslabil Daniela.
Tento pár jsem si vybrala, protože jsem v pondělí dávala článek "Sladká políbení" právě na Luce a Daniela. Tak jsem si řekla, že by to mohlo být pěkné shrnutí.
A můj názor? Opravdu to někoho zajímá? No dobře, napíšu ho i tak. :D
Takže teď si zahraju na hlavní hrdinku Luce. To bude zajímavé..
Přišla bych do školy a měla bych na výběr. Buď úžesného černovlasého zelenookého Cama, který se ke mě chová hezky a chce mi se vším ochotně pomoct nebo Daniel, co na mě ukáže prostředníček když se na něj jen podívám? No.. Pravda, s mým vkusem pro tmavovlasé bych šla hned po Camovi, ale něco by mě podivně táhlo k Danielovi (aby bylo jasno tak ne proto, že by mě k němu táhla osudová láska, ani ne proto, že by měl krásné fialové oči), ale protože by mě zajímalo, proč je na mě kluk, kterýho ani neznám jen tak zlej? .. jsem od přírody zvědavý tvor a nesnáším nic nedořešeného.
Ovšem když bych zjistila, že ten hodný je opravdu Daniel a Cam se snaží, já vlastně ani nevím o co, z knihy to nebylo moc poznat.
Každopádně nejdřív bych byla zakoukaná do hodného černovlasého Cama, ale jak by se karta obrátila, radši bych stála při Danielovi.

Fall in love

31. srpna 2013 v 20:19
Toto meme pořádá Stormy
V tomto meme stačí představit jeden knižní pár a odpovědět na pár otázek:
 • Název knihy a Jméno autora
 • Pár, který mě v dané knize zaujal
 • O jaký typ lásky jde (osudová, zakázaná...)
 • Jaký mám na tento pár názor a jak bych se cítila v roli hrdinky
 
 

Reklama