RECENZE...............CHYSTÁM SE ČÍST...............NOTY
Trailer Thursday

Trailer Thursday (4)

26. prosince 2013 v 14:24
  • Vyber si nějakou knihu.
  • Publikuj na ni trailer. Je jedno, jestli má film vyrazit do kin, nebo je dávno na DVD
  • Na konec napiš krátký obsh knihy ať ostatní vědí, o čem je i kniha.
HOBBIT

Ahoj
Na Hobbitovi jsem byla nedávno v kině. Teda na druhém dílu s podnázvem "Šmakova dračí poušť". Je to hodně, hodně aktuální film, a tím pádem i kniha pro ty, kdo ji ještě nečetli. Včetně mě...
Trailer Thursday (3)

21. listopadu 2013 v 14:36

PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI

Hodně aktuální jsou teď všemožné trailery na Padesát odstínů šedi. Čtenáři tuhle sérii čtou, protože je hodně oblíbená, protože ji čte hodně lidí apod. a potom zjistí, že to předčilo jejich očekávání nebo že nechápou, co se ostatním na tom tak líbí. Já patřím k té první skupině, která si Padesát odstínů oblíbila. Jestli film nebude obsahovat části dostupné lidem až od 18+, tak je režisér buď génius, nebo blázen.Trailer Thursday (2)

3. října 2013 v 20:11
Ahoj. Koukala jsem se na blogu co že to dneska mám mít za "povinnej" příspěvek. Trailer Thursday. Hned mne napadl trailer na zfilmovanou knihu "Město z kostí", který ted dávají u nás v kině. Já sice film neviděla, ani jsem zatím nečetla knihu, ale znám člověka, kterýmu se to moc líbilo. :)

Vydaný první díl s názvem "Město z kostí" seznamuje čtenáře s osudy mladé hrdinky Clary Frayové. Její obyčejný život se nenávratně změní, když se v newyorském nočním klubu stane svědkem vraždy a při tom se setká s lovci stínů, bojovníky, kteří chrání lidský svět před zlými démony. Clary zjistí, že má zvláštní schopnosti a pochopí, že svět, v němž dosud žila, byl pouhým přeludem…


Podle hereckých obsazení bych na film asi nešla, ale kdo ví, možná někdy.. v budoucnu si ten film stáhnu.. :D

Trailer Thursday (1)

19. září 2013 v 18:52
Ahoj :)
Nad dnešním Trailer Thursday jsem přemýšlela.. "Mám dát trailer na zfilmovanou knihu, kterou jsem už četla, nebo kterou chci číst?" Nakonec jsem se rozhodla, že dám trailer na Hostitele, kterého teď začnu číst. :) Kdo z vás už četl knihu, viděl film, nebo obojí? :) A líbilo se vám to?

Melanie Stryderová se odmítá vzdát.
Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se pro tyto mimozemšťany mění na pouhé hostitelské tělo; jejich mozek ovládne vetřelec, ale tělo zůstává netknuté a zdánlivě beze změny pokračuje v předchozím životě. Obětí mimozemšťanů se rychle stane drtivá většina lidstva.
Když vetřelci dopadnou i Melanii, jednu z hrstky přežívajících "divokých" lidí, dívka vůbec nepochybuje, že nastal její konec. "Poutnice" - její vetřelecká "duše" - která teď ovládla Melaniino tělo, dostala předem varování před problémy existence v člověku: změť pronikavých emocí, příliš mnoho smyslů, vypjatě živé vzpomínky. S jednou potíží však Poutnice nepočítá: předchozí obyvatelka těla se odmítá vzdát vlády nad svou myslí, i když tělo jí už nepatří.
Poutnice bádá v Melaniiných myšlenkách a doufá, že objeví příčinu nezdolného lidského vzdoru. Místo toho Melanie naopak zaplní mysl Poutnice vzpomínkami a podobou milovaného muže - Jareda, který se dosud někde skrývá před vetřelci. A jelikož Poutnice se nemůže oddělit od Melaniiny tělesné touhy, sama začne prahnout po muži, jehož má odhalit. Když vnější okolnosti přinutí Poutnici a Melanii, aby uzavřely nedobrovolné spojenectví, vydají se spolu na nebezpečnou a nejistou pouť za mužem, kterého obě milují.


Dneska nebo zítra začnu tuhle knížku číst. Jsem na ni opravdu hodně zvědavá. Je to zase něco jiného než samý upíři, vlkodlaci. :)

Trailer Thursday

30. srpna 2013 v 21:23
Než se pustím do psaní dalších článků na určité téma, představím vám pár témat, na které ještě nedošlo.

Trailer Thursday jsem našla u Syki, která ho vypátrala na nějakém zahraničním blogu. Název neznám :)
A o co jde? To mnozí z vás poznají určitě už z nadpisu :)
  • Vyber si nějakou knihu.
  • Publikuj na ni trailer. Je jedno, jestli má film vyrazit do kin, nebo je dávno na DVD
  • Na konec napiš krátký obsh knihy ať ostatní vědí, o čem je i kniha.
 
 

Reklama